products

Otel Motel Rezervasyonu airbnb RFID anahtar yönetimi Bagaj Muhafazası Kilitli dolaplar

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Winnsen
Sertifika: CE, FCC
Model numarası: KD-01
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: USD1500~1900
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Paketi
Teslim süresi: 25 GÜN
Ödeme koşulları: T / T, MoneyGram, paypal
Yetenek temini: 500 set / ay
Detay Bilgi
Ürün adı: Akıllı Dijital Anahtar Dolabı renk: Beyaz
Kilit: Elektronik Kilit işletim sistemi: Android veya Windows
özellik: uzaktan kumanda ve API Ekran: 7"
Malzeme: Soğuk haddelenmiş çelik Uygulama: anahtar yönetim çözümü
seçenek: uzaktan yönetim platformu, uygulama ile entegre özellik: API entegrasyonu
Vurgulamak:

Rfid Luggage Storage Lockers

,

fingerprint Luggage Storage Lockers

,

key tracer Luggage Storage Lockers


Ürün Açıklaması

Hotel Motel Smart Key Locker izleme sistemli güvenli sürücü anahtar dolabı

 

Mevcut ortamda, sağlık tesisleri genişletiliyor ve bu da anahtarların takibini her zamankinden daha önemli hale getiriyor

ve denetim ve güvenlik amacıyla ekipman kullanımı.
Winnen anahtar dolapları ve ekipman dolapları, bu güvenlik ve hesap verebilirlik katmanını, öğelerin ne zaman ve kim tarafından çıkarıldığına veya iade edildiğine dair eksiksiz bir denetim izi sağlar.

 

Ürün adı Otel rezervasyonu Akıllı rfid Anahtar etiketi Kontrol ve yönetim sistemli kilitli güvenli saklama izleme dolabı
Malzeme Soğuk Haddelenmiş Çelik
Fonksiyon Akıllı anahtar yönetimi
Ekran 7 "dokunmatik ekran
İsteğe Bağlı Yapılandırma 1. Çoklu Diller
  2. Wi-Fi Modülü
  3. Uzaktan Kumanda Sistemi
  4. Dolap Gövdesi Üzerinde Özel Logo
  5. Uygulama ile API entegrasyonu
Uygulama: Ofis, otel, depo, kurye arabası yönetimi
Voltaj 100-240V, 50 / 60Hz
Sertifika CE, FCC
Çalışma sıcaklığı -20 ~ 50 ℃

 

 

Otel Motel Rezervasyonu airbnb RFID anahtar yönetimi Bagaj Muhafazası Kilitli dolaplar 0

 

Anahtar Kontrol Sisteminiz için Neden Winnsen anahtar dolabı?

* Güvenli Varlık Koruması
* Azaltılmış Yükümlülükler
* Verimliliği arttırmak
* Azaltılmış Değiştirme Maliyetleri
* Genişletilebilir


Manuel anahtar saklama ve izleme için bir yedek sistem olarak tasarlanan Winnen anahtar kontrol sistemi, güncel olmayan anahtar kutularını ve eski manuel günlükler tarafından oluşturulan kağıt takibi ortadan kaldırır ve sorumluluk sorunlarına karşı kapsamlı koruma sağlar.

Anahtar yönetim sistemi, yüksek hacimli anahtar olanakları sunarak, yetkisiz anahtar erişimini önleyerek ve kayıp veya yanlış yerleştirilmiş anahtarları azaltarak artırılmış güvenlik ve kontrol sağlar.Bilgisayarlı kontrol ve gerçek zamanlı hesap verebilirlik, sistem yöneticilerine artan üretkenlik ve azaltılmış sorumluluk sunar.
Winnen anahtar dolabı aynı zamanda bu anahtar düzenleyici sistemin dokunmatik ekranlı versiyonu olan Winnen Touch'ı da taşır.Bu anahtar saklama sistemi, ek işlevsellik ve tümleştirme yetenekleri sağlar.
Winnen anahtar dolabı, ayrı ayrı aydınlatılan SmartKey konumlarıyla güncellenmiş bir depolama sistemine sahiptir.Bu, kullanıcı tarafından istenen SmartKey'in anında görsel olarak tanımlanmasını sağlar.Elektronik olarak izlenen, renk kodlu ve neredeyse kurcalamaya karşı korumalı.
Her anahtarın erişim geçmişi anında kaydedilir, böylece her zaman kimin hangi anahtara sahip olduğunu ve ne zaman alındığını bilirsiniz.
Winnen anahtar dolabı, yerleşik, 12 düğmeli alfanümerik tuş takımını ve arkadan aydınlatmalı LCD'yi kullanarak raporları programlamanıza ve oluşturmanıza olanak tanır.Anahtar depolama sistemi, bağımsız bir birim olarak veya yükleme, programlama, özelleştirme, bakım ve raporlama yeteneklerini geliştiren Winnen akıllı Yazılım ile kombinasyon halinde çalışabilir.
Otel Motel Rezervasyonu airbnb RFID anahtar yönetimi Bagaj Muhafazası Kilitli dolaplar 1
 

 

 

Otel Motel Rezervasyonu airbnb RFID anahtar yönetimi Bagaj Muhafazası Kilitli dolaplar 2

Otel Motel Rezervasyonu airbnb RFID anahtar yönetimi Bagaj Muhafazası Kilitli dolaplar 3

Ana özellik

Güvenlik

Anahtarlar, kilitler ve RFID etiketleriyle korunmaktadır.PIN kodu ve / veya kart ile tuşlara erişim.

 

Tuşlarla ilgili sorunlar

Daha fazla kişi belirli bir anahtarı kullanma hakkına sahipse ve bu anahtar içlerinden biri tarafından alınıyorsa, o an anahtarın nerede olduğunu kim bilebilir?

 

Ağ oluşturma

Akıllı anahtar dolaplarınızı bağımsız olarak kullanın veya yerel ağda birbirleriyle iletişim kurmalarına izin verin.Tüm kabinlerde Ethernet ağ arayüzlerine sahip gömülü bilgisayar bulunmaktadır.Bir web tarayıcısı kullanarak her yerden dolaplarınızı yönetin.

 

Anahtar yönetim sistemi veya anahtar dolabı, araçların, ofislerin, bankaların, devlet kurumlarının, otellerin, hastanelerin vb. Anahtar hareketlerini izlemek, anahtarları yönetmek ve kaydetmek için uygundur.

Anahtar yönetim sistemi standart veya istenirse kişiselleştirilebilir.İhtiyaç duyulduğunda özel bir sistem olması durumunda değerli eşyalarınız için anahtar modüller ile akıllı saklama kutuları eklenebilir.Anahtar dolabı panellerinin ve saklama kutularının modüler tasarımı, özel olarak oluşturulmuş ve değişken bir sistem sağlar.Anahtar dolabı ve akıllı saklama kutusu sistemi, her anahtar hareketini (anahtar teslimi, anahtar teslimi, kapı açma / kapama) kaydeder ve izler.Anahtar kilit sistemi ile kullanıcılara izinler verebilir, rezervasyonları yönetebilir, anahtar teslimlerini yönetebilir ve diğer birçok özelleştirilebilir seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.Anahtar saklama dolapları, şirketlerin ERP ve erişim kontrol sistemlerine entegre edilebilir.

 

Bu ürünler, anahtarlarınızı saklamak ve güvenli bir şekilde iade etmek için çok basit ve akıllı bir teknik sağlar.Tüm kilitler, iki anahtarın asla aynı anda serbest bırakılmaması için birbiri ardına çalışır.Kasalar, güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli kilit seçenekleriyle her boyutta inşa edilebilir.

 

Otel Motel Rezervasyonu airbnb RFID anahtar yönetimi Bagaj Muhafazası Kilitli dolaplar 4

İletişim bilgileri
Locas Huang

Telefon numarası : 86-137-0622-8260

Naber : +8613706228260