Winnsen Industry Co., Ltd.

  • Çin Winnsen Industry Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Winnsen Industry Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Winnsen Industry Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Winnsen Industry Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Winnsen Industry Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı
Markalar: Winnsen
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 5,000,000-10,000,000
Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 80% - 90%

Giriş

Çin Winnsen Industry Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

Winnsen Endüstrisi Hakkında

2006 yılında kurulan Winnsen Industry, akıllı dolaplar ve otomatlar dahil olmak üzere self servis ürünlerin lider üreticisidir.15 yılı aşkın endüstri deneyimi ile Winnsen'in son teknoloji ürünü ürünleri, nitelikli donanım birimi, kullanımı kolay yazılım arayüzü ve eksiksiz bir özelleştirme seçenekleri paketi içerir.

 

* Donanım tasarımı ve imalatı

* Yazılım Geliştirme ve Entegrasyon

* Ürün/Proje Uzman Danışmanlığı

* Uluslararası Kalite Belgesi

* Teknik Destek ve Satış Sonrası Hizmet

 

 

Profesyonel Satış / Mühendis / Ar-Ge Ekibi

İhtiyaçlarını anlamak için dünya çapındaki müşterilerle iletişim kurmak için akıcı İngilizce konuşan satış ekibimiz var.Makine mühendisliği ekibimiz bu alanda 20 yılı aşkın deneyime sahiptir.Sadece profesyonel tasarım hizmeti sunmakla kalmaz, aynı zamanda uzman danışmanlığı da sağlayabilirler.Ayrıca Winnsen Industry'nin kendi elektronik ve yazılım programlama mühendisi ekibi bulunmaktadır.Telefon şarj istasyonları, elektronik dolaplar ve otomatların yazılımlarını kendi bünyemizde geliştiriyoruz, gümrük iş akışını ve kullanıcı arayüzünü kabul edebiliyoruz.

 

 

biz ISO'yuzConaylı

En son lazer kesim makinesi, CNC bükme makinesi, kaynak makinesi vb. ile tüm üretim tek çatı altında yapılır ve Winnsen Industry'nin ürün kalitesini ve zamanında teslimatı kontrol etmesini sağlar.Winnsen Industry, müşteriye yönelik tüm süreçlerde ISO sertifikasına sahiptir ve en yüksek süreç ve kalite kontrol önlemlerinin nesnel kanıtlarını sunar.

 

 

50'den Fazla Ülkeye İhracat

Bugün Winnsen Industry, 50'den fazla ülkeye ürün ihraç etti ve yalnızca en kaliteli ürünleri geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda duyarlı, birlikte çalışması kolay ve işimizin tüm yönleriyle arkasında durduğumuz için yüksek bir itibar kazandık.Güçlü yazılım platformlarımız ve donanım sistemlerimiz, size maksimum esneklikle en istikrarlı performansı sunmak için uyum içinde çalışır.

 

 

Bugün bize ulaşın

İş ihtiyacınıza ve pazar hedefinize odaklanacak ve katkıda bulunacağız, sizi başarılı kılmak için ihtiyacınıza göre anahtar teslimi çözümler hazırlayabiliriz.En iyi self-servis ekipman üreticilerinden biri olmaktan gurur duyan Winnsen Industry, size şimdi ve sonsuza kadar mükemmel hizmet sunmak için gereken tutkuya, uzmanlığa ve kaynaklara sahiptir.

 

 

Geçmiş

Global Winnsen

Hizmet

Winnsen Industry - Self Servis Çözümlerinde Profesyonel

2006'dan bu yana, Winnsen yüksek güvenlikli self-servis çözümü için lider tedarikçi olmuştur, ürün yelpazesi güvenli cep telefonu şarj istasyonunu, otomatik satış makinesini, paket teslimat kilidini, bagaj kilidini, çamaşır dolabını, kiralık dolabı, LCD dijital tabela ve Kiosk'u kapsar. Size tek durak hizmet sunma yeteneğine sahibiz.

3000'den fazla projedeki tecrübesi ile Winnsen, talebinizi karşılamak için doğru çözümü / ürünü nasıl sunacağınızı bilir.

Ekibimiz

 

 

 

Mesaj bırakın