Ana sayfa

Winnsen Industry Co., Ltd.

iyi kalite lcd dijital tabela satış için
iyi kalite lcd dijital tabela satış için
Bu kadar çabuk makine almaktan heyecan duyuyoruz, ürün ve hizmetten çok memnunuz!

—— Gustavo Castillo

Dolapları aldık, ürün harika ve kaliteli. Bunu takdir ediyorum!

—— Ron Baker

Bugün Kiosk şarjını aldım ve çok güzel görünüyor, sağladığınız rekabetçi maliyet ve harika hizmet ile birçok şey yapabilirim.

—— Lisa Ruszczak

Ben sohbet şimdi

Winnsen Industry Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Winnsen Industry Co., Ltd. Winnsen Industry Co., Ltd. Winnsen Industry Co., Ltd. Winnsen Industry Co., Ltd. Winnsen Industry Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : Winnsen
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 80% - 90%

Winnsen Endüstri Hakkında

Winnsen Industry Co., Ltd., self servis çözümlerin tasarım ve üretimine öncülük etti. Merkezi Jiangsu eyaletinde bulunan 78.000 metrekarelik üretim ve geliştirme tesisimiz tamamen self servis sanatına adanmıştır.

* Donanım tasarımı ve üretimi

* Yazılım Geliştirme ve Entegrasyon

* Uzman Danışmanlığı

* Uluslararası Sertifika

* Teknik Destek ve Satış Sonrası Servis

Profesyonel Satış / Mühendis / Ar-Ge Ekibi

Gereksinimlerini anlamak için dünya çapında müşterilerle iletişim kurmak için akıcı bir İngilizce konuşan satış ekibimiz var. Makine mühendisliği ekibimiz 20 yıldan fazla bir süredir bu alanda deneyim sahibidir. Sadece profesyonel tasarım hizmeti sunmakla kalmaz aynı zamanda uzman danışmanlığı da sağlayabilirler. Ayrıca, Winnsen Industry kendi elektronik ve yazılım programlama mühendis ekibine sahiptir. Telefon şarj istasyonları, elektronik dolaplar ve otomatların yazılımlarını evde geliştiriyoruz ve gümrük iş akışını ve kullanıcı arayüzünü kabul edebiliyoruz.

Biz ISO C sertifikalı

En son lazer kesim makinesi, CNC bükme makinesi, kaynak makinesi vb. İle tüm üretim Winnsen Industry'nin ürün kalitesini ve zamanında teslimatı kontrol etmesini sağlayan tek bir çatı altında yapılır. Winnsen Industry, müşteriye yönelik tüm süreçlerde ISO sertifikasına sahiptir ve en yüksek proses ve kalite kontrol önlemleri hakkında nesnel kanıtlar getirir.

50 Ülkeye İhracat

Bugün Winnsen Industry, 50'den fazla ülkeye ürün ihracatı gerçekleştirmiştir ve yalnızca en kaliteli ürünleri geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda duyarlı, çalışılması kolay ve işimizin tüm yönlerinin arkasında durduğumuz için yüksek bir ün kazandık. Güçlü yazılım platformlarımız ve donanım sistemlerimiz, size maksimum esneklikle en istikrarlı performansı sunmak için uyum içinde çalışır.

Bugün bize ulaşın

Odaklanacağız ve kendimize iş ihtiyacınıza ve pazar hedefinize katkıda bulunacağız, sizi başarılı kılma gereksiniminize göre anahtar teslim çözümler hazırlayabiliriz. Self-servis ekipmanlarının önde gelen üreticilerinden biri olmaktan gurur duyan Winnsen Industry, şimdi ve daima mükemmel hizmet sunmak için tutku, uzmanlık ve kaynaklara sahiptir.

Global Winnsen

İletişim bilgileri
Winnsen Industry Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. John Liu

Tel: 86-512-5891-8000

Faks: 86-512-5891-8899

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)