Winnsen Industry Co., Ltd.

  • Çin Winnsen Industry Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Winnsen Industry Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Winnsen Industry Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Winnsen Industry Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Winnsen Industry Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı
Markalar: Winnsen
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 5,000,000-10,000,000
Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 80% - 90%

Giriş

Winnsen Endüstri Hakkında

15 yıldan fazla sektör tecrübesine sahip olan Winnsen Industry, dijital tabela ve Kiosk, dijital dolap ve otomatik satış makineleri de dahil olmak üzere, self servis ürünlerinin lider üreticisidir. En son teknolojiye sahip ürünlerimiz, nitelikli donanım birimi, kullanımı kolay yazılım arayüzü ve eksiksiz bir özelleştirme seçenekleri grubuna sahiptir.

* Donanım tasarımı ve üretimi

* Yazılım Geliştirme ve Entegrasyon

* Ürün / Proje Uzman Danışmanlığı

* Uluslararası Kalite Belgesi

* Teknik Destek ve Satış Sonrası Hizmet

Profesyonel Satış / Mühendis / Ar-Ge Ekibi

Gereksinimlerini anlamak için dünya çapında müşterilerle iletişim kurmak için akıcı bir İngilizce konuşan satış ekibimiz var. Makine mühendisliği ekibimiz 20 yıldan fazla bir süredir bu alanda deneyim sahibidir. Sadece profesyonel tasarım hizmeti sunmakla kalmaz aynı zamanda uzman danışmanlığı da sağlayabilirler. Ayrıca, Winnsen Industry kendi elektronik ve yazılım programlama mühendis ekibine sahiptir. Telefon şarj istasyonları, elektronik dolaplar ve otomatların yazılımlarını evde geliştiriyoruz ve gümrük iş akışını ve kullanıcı arayüzünü kabul edebiliyoruz.

Biz ISO C sertifikalı

En son lazer kesim makinesi, CNC bükme makinesi, kaynak makinesi vb. İle tüm üretim Winnsen Industry'nin ürün kalitesini ve zamanında teslimatı kontrol etmesini sağlayan tek bir çatı altında yapılır. Winnsen Industry, müşteriye yönelik tüm süreçlerde ISO sertifikasına sahiptir ve en yüksek proses ve kalite kontrol önlemleri hakkında nesnel kanıtlar getirir.

50 Ülkeye İhracat

Bugün Winnsen Industry, 50'den fazla ülkeye ürün ihracatı gerçekleştirmiştir ve yalnızca en kaliteli ürünleri geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda duyarlı, çalışılması kolay ve işimizin tüm yönlerinin arkasında durduğumuz için de büyük bir ün kazandık. Güçlü yazılım platformlarımız ve donanım sistemlerimiz, size maksimum esneklikle en istikrarlı performansı sunmak için uyum içinde çalışır.

Bugün bize ulaşın

Odaklanacağız ve kendimize iş ihtiyacınıza ve pazar hedefinize katkıda bulunacağız, sizi başarılı kılma gereksiniminize göre anahtar teslim çözümler hazırlayabiliriz. Self-servis ekipmanlarının önde gelen üreticilerinden biri olmaktan gurur duyan Winnsen Industry, şimdi ve daima mükemmel hizmet sunmak için tutku, uzmanlık ve kaynaklara sahiptir.

Geçmiş

Global Winnsen

Hizmet

Winnsen Industry - Self Servis Çözümlerinde Profesyonel

2006'dan bu yana, Winnsen yüksek güvenlikli self-servis çözümü için lider tedarikçi olmuştur, ürün yelpazesi güvenli cep telefonu şarj istasyonunu, otomatik satış makinesini, paket teslimat kilidini, bagaj kilidini, çamaşır dolabını, kiralık dolabı, LCD dijital tabela ve Kiosk'u kapsar. Size tek durak hizmet sunma yeteneğine sahibiz.

3000'den fazla projedeki tecrübesi ile Winnsen, talebinizi karşılamak için doğru çözümü / ürünü nasıl sunacağınızı bilir.

Ekibimiz

 

 

 

Mesaj bırakın