products

Ekran dijital tabela ile Android Ağ Mobil Smartphone Şarj İstasyonu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Winnsen
Sertifika: CE, FCC
Model numarası: APC-04D
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Varies based on different options
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
Teslim süresi: Stok durumuna bağlı olarak
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 500 adet
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Soket standart: AB / AU / UK / ABD Ağırlık: 37KG
Soket: farklı marka cep telefonları için uygun

Ürün Açıklaması

Elektronik Dolaplı Android Ağı Mobil Şarj İstasyonları

Etkinlikler için Winnsen Dizüstü Bilgisayar ve Cep Telefonu Şarj İstasyonları, dijital soyunma, telefon şarj cihazı ve reklam göstericiyi "üçü bir arada" olarak birleştiren yenilikçi bir üründür, böylece insanlar cep telefonunu şarj etmek için bağlayabilir, ya orada kalırlar şarj istasyonu veya alışveriş yapmaktan uzaklaşmak, telefon geri getirilinceye kadar kilitlenir. İzlemek için şarj istasyonunun yanında durmaları gerekmez.

Özellikler:

Ödeme modu / ücretsiz mod

Şarj fiyatı değiştirilebilir olabilir, şarj ayarlayabilirsiniz

2 $, 5 $, 20 $ olarak fiyat ...

Şarj süresi değiştirilebilir, ücretsiz şarj ayarlayabilirsiniz

10 dakika, 20 dakika ...

ABD Doları, Avustralya gibi farklı nakit ödemeleri kabul edin

Dolar, Euro ...

Magstripe kartı, çip gibi farklı kartlarla ödeme kabul etme

kart, RFID kartı ...

19 inç LCD Operasyon talimatını ve reklamı göster
Hem reklam videolarını hem de resimleri destekleyin
Çoklu dil desteği
Özel kullanıcı arayüzü desteği
19 inç Dokunmatik Ekran Winnsen mobil şarj Kiosk'u kullanımı kolay hale getirin
Bilgisayar

Kararlı endüstriyel bilgisayar sistemi, azaltmak

Minimal bakımınız

Çelik gövde

Kaliteli çelik gövde, uzun vadeli durmak

kullanım, renk özelleştirilebilir

Özellikler

1. Çok Dilli Kullanıcı Arabirimi
APC-04B, kullanıcı Arabirimi üzerinde farklı dil işlem kuruluşlarıyla olabilir, aynı zamanda çoklu dil görüntüleme seçeneği de vardır. Kullanıcılar cep telefonlarını şarj etmeye veya almaya başlamadan önce kendi ana dillerini seçebilirler. Bu avantajlar, özellikle havaalanı, uluslararası sergi, büyük etkinlikler ve benzeri gibi uluslararası yerlerde popüler olmasını sağlar.

2. 19 inç Dokunmatik Ekran
19 inç dokunmatik ekran, hem metinlerde hem de resimlerde kullanım talimatlarını görüntüler, kullanıcı Winnsen cep telefonu şarjında ​​nasıl çalışacağını kolayca anlayabilir
Kiosk. Dokunmatik ekrandan gelen hızlı ve aktif yanıtla, farklı ülkelerden gelen kullanıcılar cep telefonlarını Winnsen Kiosk'ta şarj etmek istiyor. Bu yüksek son konumlar tarafından memnuniyetle karşılanan, kullanıcıya mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar.

3. 4 Güvenli Elektronik Dolap
APC-04B, aynı anda 4 cep telefonu / iPad'inin şarj edilmesini sağlar. Winnsen'in bölümlerinden biri, metal dolaplarda 20 yıldan fazla deneyime ve gelişmiş elektronik dolaplarda 8 yıldan fazla deneyime sahip olan dolap imalatında uzmanlaşmıştır. Winnsen, cep telefonu / iPad şarjı için iyi bir güvenli elektronik dolap nasıl yapılacağını bilir.

4. LED ışığı
4 elektronik dolap, içerisinde LED aydınlatma cihazı bulunmaktadır. Sadece şarj istasyonunu daha büyüleyici bir şekilde dekore etmekle kalmıyor, aynı zamanda gösterge işlevini de gerçekleştiriyor. Tüm boş dolaplar içinde yeşil ışık olacak, kullanıcı yeşil dolapların şarj için uygun olduğunu bilecektir. Tüm dolu kilitli dolaplar, içinde kırmızı kilitli tüm kullanıcılar görürse, cihazlarını şarj etmek için yakındaki diğer şarj istasyonlarına gitmeleri gerektiğini bilmeleri durumunda, içinde kırmızı ışık vardır.

5. Reklam Platformu
Ücretlendirme hizmeti ile gelir elde etmenin yanı sıra, 19 inç LCD ekranda reklam satarak da gelir elde edebilirsiniz. Geleneksel dijital tabela ve LCD reklamcılığa kıyasla, Winnsen Mobil Şarj Kioskları, şarj etme işlevinden dolayı tanıtım videolarını ve resimlerini izlemek için daha fazla insanı çekiyor. Winnsen Mobil Şarj Kiosklarının etrafındaki insanlar, cihazlarını şarj edebileceklerinden reklamlarını görmekten mutlu olacaklardır.

6. Rapor İşlevi
APC-04B, günlük operasyon ve gelecekteki iş planını analiz etmek için rapor işlevi sunar.

7. Uzaktan Kumanda
APC-04B internet üzerinden, LAN kablosuyla, Wifi, 3G ya da diğer tüm çözümler ile uzaktan kontrol edilebilir.


Tasarım, örnekleme, seri üretim, sevkiyat ve satış sonrası servis - konseptinize göre tam servisler sunulmaktadır.
Bu Havaalanı / Hastane / Kolej Hücre Şarj Kiosku, Duvara Monte Telefon Şarj İstasyonu Kamu İçin Yüksek Dayanıklılık aynı zamanda mobil şarj Kiosk olarak da bilinir, çünkü kullanıcı bu yenilikçi şarj istasyonunda self-servis ile cep telefonunu şarj edebilir. Bu cep telefonu şarj istasyonuna, Kiosk şarj şarj dolabı, güvenli telefon dolabı veya soyunma cep telefonu da denir, çünkü kullanıcı hırsızlığı engellemek için elektronik dolabın içine cep telefonu koyabilir. Bu cep telefonu şarj istasyonuna evrensel şarj Kiosk'u veya evrensel şarj istasyonu da denir, çünkü farklı cep telefonları olan tüm kullanıcılar bu şarj istasyonunda şarj edebilir.

İletişim bilgileri
Ryan

Naber : 8613806220600