Winnsen Industry, Otomatik Koli Teslim Terminalleri Pazar Analizi 2014-2025'te listelenmekten gurur duyuyor

April 27, 2021
hakkında en son şirket haberleri Winnsen Industry, Otomatik Koli Teslim Terminalleri Pazar Analizi 2014-2025'te listelenmekten gurur duyuyor

hakkında en son şirket haberleri Winnsen Industry, Otomatik Koli Teslim Terminalleri Pazar Analizi 2014-2025'te listelenmekten gurur duyuyor  0

 

 

Winnsen Endüstrisi listesinde yer almaktan gurur duymaktadır. Otomatik Paket Teslim Terminalleri Pazar Analizi 2014-2025Research and Markets tarafından, son 10 yılda dünyanın en büyük koli dolabı tedarikçilerini tanımlayan önemli bir rapor.Bu raporda listelenen tek Çin koli dolabı tedarikçisi olmamız bizim için onurdur.


Bu rapor, dağıtım konumuna (iç mekan, dış mekan), son kullanıma (hükümet, perakende, nakliye ve lojistik), bölgeye ve segment tahminlerine göre koli dolabı pazarını analiz eder.


Winnsen Industry, paket teslimat dolabı “son mil” çözümünde öncüdür, 2009 yılından bu yana ürünlerimizi 50'den fazla ülkeye ihraç ettik ve dünya çapında e-ticaret, lojistik, emlak şirketleri ve posta hizmetleri için güvenilir bir ortak olduk.


Artık aşağıdaki gibi bir "Anahtar Teslimi" çözüm sunabiliriz,

1. Yerleşim, tasarım, konfigürasyon ve iş akışı danışmanlığı

2. Kişiye özel boyutlandırılmış Soyunma dolapları;

3. Özelleştirilmiş Kullanıcı Arayüzü yazılımı

4. İç ve dış mekan uygulamaları için

5. Çatı üstü, Gözetleme Kamerası ve Güneş Enerjisi gibi çevresel cihaz veya işlev kullanılabilirliği ile ilgili çeşitli seçenekler

6. Uzaktan kontrol platformu ve API entegrasyon desteği

 

Araştırma ve Pazarlar Hakkında

Research and Markets, Fortune 500 Müşterilerinin 450'den fazlası da dahil olmak üzere dünyanın her yerinden müşterileriyle, onlardan araştırma satın almayı seçen dünyanın en büyük pazar araştırma mağazasıdır.

“Doğru piyasa verileri, başarılı bir iş stratejisi için çok önemlidir.Size ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sunmaya kendimizi adadık.”Araştırma ve Pazarlar Genel Müdürü Cliff Sheridan, şunları söyledi: