products

Elektronik Cihaz Toplu Cep Telefonu Şarj İstasyonları / Cep Telefonu Şarj Dolapları

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Winnsen
Sertifika: CE, FCC
Model numarası: APC-08D
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Varies based on different options
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
Teslim süresi: Stok durumuna bağlı olarak
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 500 adet
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
8 Dolap: Güvenli Elektronik Dolap Uyumlu marka: iPhone, Android
Güç kaynağı: Elektrik Türü: Şarj istasyonu

Ürün Açıklaması

Elektronik Cihaz Toplu Cep Telefonu Şarj İstasyonları / Cep Telefonu Şarj Dolapları

Özellikler:
Çoklu Diller Kullanıcı Arayüzü
APC-06B, UI üzerinde farklı dil çalıştırma talimatı ile olabilir, aynı zamanda çoklu dilleri görüntüleme seçeneği ile de olabilir. Kullanıcılar cep telefonlarını şarj etmeye veya almaya başlamadan önce kendi dillerini seçebilir. Bu avantajlar, havalimanı, uluslararası sergi, büyük etkinlikler vb. Gibi uluslararası konumlarda daha popüler olmasını sağlar.

19 inç Dokunmatik Ekran
19 inç dokunmatik ekran, hem metinlerde hem de resimlerde kullanım talimatlarını görüntüler, kullanıcı Winnsen cep telefonunun şarj edilmesinde nasıl kullanılacağını kolayca anlayabilir
Kiosk. Dokunmatik ekrandan hızlı ve aktif yanıtla, farklı ülkelerdeki kullanıcılar cep telefonlarını Winnsen Kiosk'ta şarj etmeyi seviyor. Kullanıcılara, bu üst düzey yerler tarafından memnuniyetle karşılanan mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar.

6 Güvenli Elektronik Dolap
APC-06B aynı anda 6 cep telefonu / iPad'in şarj edilmesini sağlar. Winnsen bölümlerinden biri, metal dolaplarda 20 yıldan fazla tecrübesi ve gelişmiş elektronik dolaplarda 8 yıldan fazla tecrübesi ile dolap imalatında uzmanlaşmıştır. Winnsen, cep telefonu / iPad şarjı için iyi bir güvenli elektronik dolabı nasıl yapılacağını bilir.

Kırmızı ışık
6 elektronik dolap, hepsi içinde LED aydınlatma cihazı vardır. Sadece şarj istasyonunu daha çekici değil, aynı zamanda gösterge işlevini de gerçekleştiriyor. Tüm boş dolaplar içeride yeşil ışık olacak, kullanıcı yeşil dolapların şarj için kullanılabileceğini bilecektir. Tüm kilitli dolaplar içeride kırmızı ışık ile, kullanıcının 6 kilitleyicinin kırmızı olduğunu görmesi durumunda, cihazlarını şarj etmek için yakındaki diğer şarj istasyonlarına gitmeleri gerektiğini biliyorlardı.

Reklam Platformu
Ücretlendirme hizmetiyle gelir elde etmenin yanı sıra, 19 inç LCD'de reklam satarak gelir elde edebilirsiniz. Geleneksel dijital tabela ve LCD reklam oynatıcısına kıyasla, Winnsen Mobil Şarj Kioskları, şarj fonksiyonuna sahip olduğu için tanıtım videolarını ve resimleri izlemek için daha fazla insanı çekiyor. Winnsen Mobil Şarj Kioskları etrafındaki insanlar, cihazlarını şarj edebilecekleri için reklamları görmekten mutlu olurlar.

Rapor Fonksiyonu
APC-06B, günlük işleyişi ve gelecekteki iş planını analiz etmek için rapor işlevi sunar.

Uzaktan kumanda
APC-06B internet üzerinden, LAN kablosu, Wifi, 3G veya başka hangi çözümlerle kullanılabilir.

Depolama / Çalışma Koşulu

Depolama Sıcaklığı -10 ℃ - 50 ℃; Çalışma Sıcaklığı 0 ℃ - 50 ℃

18,5 inç LCD Tayvan'da üretilen orijinal AUO paneli
Şarj cihazı Mobil Şarj Aleti
Hızlı şarj Hızlı Şarj Fonksiyonu ile
Reklamlar LCD Merkezi yönetilen ağ oyuncuları için 43 ”LCD, web tabanlı yazılımlar üzerinde reklam içeriğini uzaktan güncelleyin, içeriği her zaman ve her yerde yönetin, programlayın ve yayınlayın
Kapı ışığı Soyunma boşken yeşil ışık, soyunma şarj ederken kırmızı ışık, soyunma açıkken beyaz ışık
18,5 inç LCD Destek müzik, flash dosyaları, Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve kaydırma metni
kuşatma Dayanıklı çelik çerçeve, Güç kaplı; Patent Tasarımı; Kurulumu ve kullanımı kolay
Sertifikalar CE, FCC, ISO2001: 9008


Tasarımınıza, örneklemeye, seri üretime, sevkıyatınıza ve satış sonrası hizmete göre tam hizmet sunulmaktadır.

Bu Mobil Şarj İstasyonu Dokunmatik Ekran ve Elektronik Sistemli Akıllı Kablosuz Şarj Kiosk'u, mobil şarj Kiosk olarak da adlandırılır, çünkü kullanıcı bu yenilikçi şarj istasyonunda kendi kendine hizmet ile cep telefonu şarj edebilir. Bu cep telefonu şarj istasyonu aynı zamanda Kiosk'u şarj eden kilitli dolap, kilitli telefon dolabı veya kilitli cep telefonu olarak da adlandırılır, çünkü kullanıcı cep telefonunu anti-hırsızlık için elektronik dolap içine koyabilir. Bu cep telefonu şarj istasyonu aynı zamanda evrensel şarj istasyonu Kiosk veya evrensel şarj istasyonu olarak da adlandırılır, çünkü farklı cep telefonları olan tüm kullanıcılar bu şarj istasyonunda şarj edebilirler.

İletişim bilgileri
Ryan

Naber : 8613806220600