Avustralya Su Parkı ve Plaj Bagaj Dolabı

July 14, 2021
hakkında en son şirket haberleri Avustralya Su Parkı ve Plaj Bagaj Dolabı

Tema parklarında ve su parklarında keyifli vakit geçirirken bagajınızdan kurtulmak ister misiniz?

 

Şimdi sadece tema parkında ve su parkında bir bagaj muhafazası rezervasyonu yapın, çantalarınızı ve valizlerinizi güvenli bir kayıp eşya tesisine minimum maliyetle bırakabileceksiniz.Winnsen Industry tarafından sağlanan birçok Avustralya su parkı ve plaj bagajı dolabı bulabilirsiniz.

 

Winnsen Industry, tema parkı ve su parkı için akıllı bagaj dolaplarında uzmanlaşmıştır.Akıllı bagaj dolaplarımız, dünyanın her yerindeki yüksek hacimli tema parklarının ve su parklarının tüketici taleplerini karşılamak üzere üretilmiştir.Akıllı bagaj dolaplarımızla operatörler için geliri artırmaya odaklanırken, misafirlerimize ne yapacaklarına, eğlenmelerine odaklanmalarını sağlayan kullanışlı bir deneyim sunuyoruz!Güvenli elektronik dolaplarımız yalnızca kullanımı kolay ve güvenilir olmakla kalmaz, aynı zamanda minimum yerinde yönetim ile konum gelirini en üst düzeye çıkarabilir.

Tek seferlik bir ücret karşılığında gün boyunca kullanılabilen Winnsen akıllı bagaj dolapları - böylece müşteriler kişisel eşyalarını kolaylıkla saklayabilir.Nakit veya büyük bir kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra, bir dolap kiralamak için doğrudan self servis kiosk'a geçebilirsiniz.Bavulunuzu saklamak artık çok kolay!

 

 

hakkında en son şirket haberleri Avustralya Su Parkı ve Plaj Bagaj Dolabı  0

 

 

Winnsen Akıllı Bagaj Dolaplarını Seçmek için Beş Neden:

1. İsteğe bağlı çok dilli dokunmatik ekran kullanıcı arayüzü
Yüksek hacimli tema parklarında ve su parklarında ziyaretçiler her zaman dünya çapındadır.Akıllı bagaj dolabında ziyaretçiler, kullanımdan önce anlayabilecekleri bir dil seçebilir ve bu da onlara mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar.

 

2. Misafir memnuniyetini artırmak
Yüzeyde elektronik dolaplar yalnızca kolaylık gibi görünebilir, ancak konuk memnuniyetini artıran değerli bir müşteri hizmeti biçimidir.Personelin konuklara hizmet etmenin temel işlemine odaklanmasını sağlar.

 

3. Sektörün en iyi yazılımıyla oluşturulmuştur
Winnsen'in Ar-Ge merkezi, bagaj dolabı yazılımı geliştirdi ve operatörler için dolap bakımı, gelir raporlama ve daha fazlası gibi çok çeşitli değerli özellikler sunarak bu hizmeti kolay ve karlı hale getirdi.


4. Intelligence IoT bulut hizmeti ve API entegrasyonu
Winnsen, akıllı bagaj dolabı sistemini yapay zeka IoT bulut hizmeti ve büyük veri ile entegre ediyor.Yalnızca birinci sınıf akıllı kiralama cihazları sağlamak için karmaşık işleri daha basit hale getiriyoruz.


5. Özelleştirilmiş Korozyona dayanıklı, deniz sınıfı paslanmaz çelik.
Her sipariş, her tema parkı ve su parkı uygulamasını karşılamak için özel olarak hazırlanmıştır.Özelleştirilmiş Korozyona dayanıklı, deniz sınıfı paslanmaz çelik dolap, minimum bakım gerektiren uzun ömürlü olabilir.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Avustralya Su Parkı ve Plaj Bagaj Dolabı  1